Béčko Dynama si chtělo po prohře v prvním kole České fotbalové ligy proti Hostouni spravit náladu. Jenomže ani v prvním domácím zápase na Složišti bodovat nedokázalo. Proti byla Dukla Praha B, která vyhrála rozdílem jednoho gólu 3:2. Jihočechům nestačily ani dvě branky útočníka Martina Práška.

Po výsledkově neúspěšné výpravě na hřiště Hostouně se Dynamo ve 2. kole chtělo pokusit urvat první body v nové sezoně České fotbalové ligy. Na Složišti stála před béčkem Českých Budějovic Dukla Praha B, která se navíc ujala po 6 minutách vedení. Přesnou technickou střelou změnil jako první skóre hostující Oskar Jelínek. Dynamo se ale vzdát nechtělo, hýřilo aktivitou a v 18. minutě bylo odměněno v podobě vyrovnávající branky. O tu se postaral Martin Prášek, který krásným lobem překonal gólmana Dukly.

Až do závěru poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou, postupem času si ale tvořilo tlak domácí Dynamo. Jenomže k jeho smůle neuspěli v šancích Malecha, Polanský a ve 42. minutě napálil Pařízek pouze břevno. A pak přišla pro domácí pohroma. V té samé minutě po šťastné teči podruhé udeřilo béčko Dukly Praha. Na 2:1 dal Filip Lehký a do kabin tak šel spokojenější jeho tým.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s tím, že chtějí nepřízeň zlomit a minimálně vyrovnat. Jenomže to se nedařilo. Hned ve 48. minutě sice mohl srovnat Prášek, míč ale mezi tři tyče nedostal. Dukla odolávala a sem tam sama vyrazila do útoku. A ten v 63. minutě skončil třetí brankou. Znovu ji měl na svědomí Filip Lehký a Dukla rázem vedla 3:1. Tento stav platil dalších pět minut, než se dokázalo opět prosadit i Dynamo. Podruhé v utkání se radoval z gólu Martin Prášek. Na vyrovnání už se ale Dynamo nezmohlo. Všechny tři body tak bralo béčko Dukly.

Dušan Žmolík (trenér Dynama B): "Vynikající herní výkon pokazila individuální chyba a dvě špatně odbráněné situace. Soupeř měl tři vážné situace, které využil, nás popravilo spalování našich brankových příležitostí, kterých jsme měli zvláště v prvním poločase na několik zápasů. Soupeř také udělal na začátku poločasu velkou chybu a mohli jsme srovnat. My jsme toho ale nevyužili a místo toho jsme dostali z brejku gól a museli jsme dotahovat. Měli jsme příležitosti, abychom zapas minimálně zremizovali. Do poslední vteřiny jsme hráli o bod. Je to obrovská škoda, jsme z výsledku smutní."